'bitrix:eshop.banner' is not a component
'bitrix:main.include' is not a component
'bitrix:search.title' is not a component

Доставка

Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товару службамі доставки (Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес)

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером Служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення.Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 16:00. Субота, неділя вихідний. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі :.

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку.При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організаціі.Ціна, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни.Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашому менеджеру.При доставці вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При відсутності зауважень при отриманні товару з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні зауваження не розглядаються. У разі питань, побажань і зауважень звертайтеся до нас за наступними координатами:

Служба доставки: +38(032) 293 96 06(багатоканальний).

Електронна адреса: info@allianz-service.com

Skype: allianz


'bitrix:main.include' is not a component